FLOWERGIFT  s.r.o. - VÝHRADNÍ dovozce mýdel NESTI DANTE Italy a koupelových produktů do ČR A SR

Vítáme Vás na  stránkách společnosti Flowergift s.r.o.
Jsme autorizovaným distributorem těchto společností na území České a Slovenské Republiky.

Naše společnost se zařadila mezi největší distributory luxusních mýdel a koupelové kosmetiky.

Doménou společnosti je export, import netradičních a vyjímečných koupelových dárků a luxusních mýdel pro hýčkání Vašich těl a domovů. Využijte luxus a spolehlivost těchto výrobků pro Váš komfort, krásu, styl a eleganci s ověřenou kvalitou. 

S láskou a péčí se naše společnost věnuje osvědčeným sortimentům více jak 20 let. Jako jediný dovozce nabízíme našim odběratelům netradiční „Zlatá mýdla 250g“ s obsahem 0,01g 23kar zlata. 

Zveme Vás k nahlédnutí našich produktů, které jsou osvědčené  pro svou kvalitu a hlavně trvanlivost od uznávaných výrobců.

 

Společnost Flowergift úspěšně prošla procesem změny právní formy z s.r.o. na a.s. podle zákona č. 125/2008 Sb., o přeměnách obchodních společností a družstev. Tato změna se v žádném případě nedotkne ani vztahů s obchodními partnery, ani s dodavateli či zákazníky naší společnosti. Provoz společnosti nebyl nijak přerušen, obchodní a velkoobchodní místa fungují ve stálém rozsahu a stálém režimu jako před provedenou změnou. Sídlo firmy zůstává na původní adrese v Praze a je zároveň i fakturační adresou. Povinnost zveřejnit toto oficiální oznámení vyplývá ze zákona č.125/2008 Sb. o přeměnách obchodních společností a družstev.

Výpis z OR ke dni 15. února 2018 (0,5 MB)