Nesti Dante

Společnost NESTI  DANTE  byla založena v roce 1947 a je jedna z nejstarších evropských továren, která vyrábí extra přírodní mýdla dle nejstarší rodinné receptury se sídlem ve Florencii. Nesti Dante vyrábí neuvěřitelná mýdla bohatá na pěnu s dlouhotrvající vůní. Každý kousek mýdla je zabalen s láskou a péčí do krásného florentské papíru zdobící s...

Společnost NESTI  DANTE  byla založena v roce 1947 a je jedna z nejstarších evropských továren, která vyrábí extra přírodní mýdla dle nejstarší rodinné receptury se sídlem ve Florencii. Nesti Dante vyrábí neuvěřitelná mýdla bohatá na pěnu s dlouhotrvající vůní. Každý kousek mýdla je zabalen s láskou a péčí do krásného florentské papíru zdobící složité potisky inspirované italskou přírodou a životem v atraktivních Italských destinacích.
Za použití tradiční metody a surovin je Nesti Dante mýdlo zcela přirodní, 100% biologicky rozložitelné, není testované na zvířatech a je BEZ parabenů. Nádhernou vůni tohoto mýdla se rychle přenesete do krásné Itálie.
Flowergift s.r.o. exkluzivně dováží a distribuuje Nesti Dante do ČR a SK. www.flowergift.cz

Výrobky nejsou testovány na zvířatech a jako jediná společnost vyrábí 250g zlatá mýdla s obsahem 0,01g 23 kar. zlata. V tomto roce 2017 představila společnost Nesti Dante Italy novinku, mýdlo 250g GOLD BLACK s obsahem aktivního carbonu, kdy jeho složky velmi dobře působí proti stárnutí . Samotnou recepturu vyzkoušela také KLEOPATRA. Vřele doporučujeme a musíte brzy zakoupit.

Zobrazit

Nesti Dante Počet produktů: 34

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 34 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 34 položek